Hraní stolních her 2019

19. 12. 2019

V rámci Čtenářské olympiády byli dne 6. 12. 2019 malí olympionici pozváni do Obecní knihovny Mydlovary na hraní stolních her. V úvodu všechny přítomné děti přivítala knihovnice Marie Ciglbauerová a seznámila je s programem večera. O právě probíhající Čtenářské olympiádě pohovořila Jana Irová. Oznámila dětem, kolik mají v současné době bodů a na jakém místě se umístily za říjen a za listopad. Pak všichni splnili úkol s názvem Nejistá ruka (děti projíždí konstrukci pomocí háčku, nesmějí se dotknout, kdo se dotkne, tak mu to pípne). Dále následovalo povídání o adventu a otevírání adventních obálek s úkolem, pak soutěž ve skládání puzzlí. Hrály se u stolku stolní hry: Aktivity, Člověče, pojď do ZOO, Večerníček, Létající včelky. Součástí vánoční výzdoby, kterou udělala v knihovně děvčata Irů, byl i ozdobený vánoční stromeček a pod ním byl dopis a nadílka od Mikuláše (bonbon, čokoládka a brambor). Zúčastnilo se pět olympioniků z osmi. Akce se vydařila.

Foto: https://knihovnamydlovary.rajce.idnes.cz/Hrani_stolnich_her_2019/