Spaní v knihovně 2015

4. 10. 2015

Dne 28. 8. 2015  se uskutečnilo v Obecní knihovně Mydlovary spaní dětí. Nazvat se to dá jako "Rodinné spaní v knihovně". Domluvili se totiž 2 maminky a 1 tatínek, vzali si své děti na spaní a k nim ještě jednoho jejich kamaráda. Spalo tedy celkem 9 dětí a 3 dospělí.Byli to: Jana Irová s dětmi: Jana Irová, Marie Irová, Eliška Irová a Aneta Danielová. Jana Forejtová s dětmi: Ema Forejtová, Zita Forejtová a Klára Suchomelová. Miroslav Šimsa s dětmi: Jakub Šašek a Ondřej Dolejší. Akce začala úderem 18,00 hod. Večerka byla stanovena na 24,00 hod. Program, který připravila Jana Irová, byl plný her a soutěží. V úvodu si děti přendavaly gumový kroužek z brčka na brčko. Následovala elektronická hra"Nejistá ruka". Potom děti hrály oblíbenou hru " Kufr". V programu bylo i sledování DVD pohádky Sedm trpaslíků. Dále děti ve dvojici přefukovaly jedno autíčko, hledaly, ve kterém ze tří kelímků je ukrytý předmět. Byla také vybíjená, fotbal, hra s míčky, skládání puzzlí, hra s hlavolamy, luštění kvízů, kreslení, stavění bunkru. Nebyla vynechána oblíbená hra s kartami, zapojili se i dospělí. Děti bavila i foukaná do autíček. V knihovně mají děti barevná víčka od pet lahví, rády si s nimi hrají a skládají pěkné obrázky. Nechyběla ani volná zábava. Děti se určitě nenudily.Noc byla klidná, všem se spalo dobře. Ráno se všichni sešli u dobré snídaně. Vynikající buchtu upekla pro všechny Jana Irová. Všem chutnala. Končilo se dne 29.8. 2015 v 9 hod. Akce se vydařila.

Fotogalerie zde.