Vánoční dílna 2014

26. 11. 2014

Dne 21. 11. 2014 se v půdním prostoru nad knihovnou uskutečnila vánoční dílna. Přišlo celkem 24 dětí, 5 maminek a 1 tatínek. Všechny věci potřebné na výrobu vánočních přání a předmětů včetně šablon připravila Jana Irová. Vánoční dílnu zahájila knihovnice Marie Ciglbauerová a potom se už děti pustily do práce. Činnosti dětí řídila Jana Irová a Jaroslava Lískovcová, též přítomné maminky dohlížely na tvorbu dětí. Děti si vyráběly z papíru čerta, anděla, čepici, rukavice, stromeček, kapra, kometu, dále vytvářely svícny z roliček od toal. papíru a různá přání. Také měly připravené vyřezané ozdoby ze dřeva, které ozdobily barevně. Ozdoby poslouží zkrášlení vánočního stromu na návsi. Všichni odcházeli domů spokojeni se svými výrobky. Akce se vydařila.

Fotogalerie zde.