Vánoční koncert 2010

3. 1. 2011

Dne 19.12.2010 uspořádala knihovnice Marie Ciglbauerová Vánoční koncert. Konal se v kapli v Mydlovarech od 17:00 hod. Vystoupily na něm se svým programem posluchačky 4. ročníku Konzervatoře v Českých Budějovicích. Na příčnou flétnu hrála Veronika Weisfeitová, Lucie Líkařová hrála na harmonium, obě doprovázely Kristýnu Chalupskou, která zazpívala několik písní, např. V půlnoční hodinu, Zní nad Betlémem, Rozmilý slavíčku, Ukolébavka, Pie Jesu. Dále následovaly koledy: Slyšte, slyšte pastuškové, Pastýři nespěte, Já bych rád k Betlému, Pochválen buď Ježíš Kristus, Co to znamená, Chtíc aby spal. Na závěr byla zazpívána Tichá noc a na úplný závěr Narodil se Kristus Pán. Program koncertu měl každý návštěvník napsaný před sebou, koncert probíhal při svíčkách. Zapálené svíčky totiž ještě více umocnily předvánoční atmosféru. Vánoční koncert se všem přítomným v kapli moc líbil, vystupující studentky byly odměněny bouřlivým potleskem. Starosta obce jim poděkoval a všem přítomným popřál klidné vánoce a hodně zdraví v novém roce.

Náhledy fotografií ze složky Vánoční koncert 2010